Wydajny terminal komputerowy? Przed Wami Elzab P12 Plus Pro!

P12 Plus Pro - terminal komputerowy Elzab

Firma Elzab słynie przede wszystkim z niezawodnych kas oraz drukarek fiskalnych. Urządzenia rejestrujące sprzedaż to jednak nie wszystko, co znajdziemy w ofercie tego producenta technologii sprzedaży. Od lat Elzab dostarcza na rynek m.in. terminale komputerowy typu POS (komputery all-in-one). Jednym z ostatnich urządzeń tego typu, a zarazem modelem o wysokiej wydajności, jest P12 Plus Pro. Co konkretnie zyskamy, kiedy zdecydujemy się na zakup tego komputera POS od Elzab?

Wysokiej klasy podzespoły i różne systemy operacyjne

Elzab P12 Plus Pro to obecnie jeden z najwydajniejszych terminali komputerowych w ofercie polskiego producenta technologii sprzedaży. Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej klasy podzespoły. Sercem tego komputera POS jest mocny procesor Intel i5-7200U 2.5 GHz. Poza tym, w Elzab P12 Plus Pro zastosowano aż 8 GB pamięci operacyjnej oraz szybki dysk twardy SSD o pojemności 256 GB. Wszystko to wpływa na bardzo płynną obsługę oprogramowania, które zostanie zainstalowane na tym terminalu komputerowym. A warto też dodać, że w przypadku modelu P12 Plus Pro można korzystać z różnych systemów operacyjnych – zarówno Microsoft Windows, jak i Linux. To z kolei otwiera szerokie możliwości w kwestii wyboru oprogramowania dla firmy, np. sprzedażowego lub sprzedażowo-magazynowego.

USB, RS-232, Ethernet… czyli duży wybór portów komunikacyjnych

Model P12 Plus Pro to jeden z tych terminali komputerowych, który sprawdzi się znakomicie m.in. przy zarządzaniu wieloma urządzeniami peryferyjnymi. Ten komputer POS od Elzab został wyposażony w szereg różnorodnych portów komunikacyjnych. Do naszej dyspozycji jest tu 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, HDMI, Ethernet, złącze szuflady kasowej oraz 4 x RS-232. Dzięki temu do Elzab P12 Plus Pro można podłączyć równocześnie np. kasę lub drukarkę fiskalną, czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, drukarkę zamówień, drukarkę etykiet, modem czy terminal do kart płatniczych. Ponadto, komputer typu POS można tu opcjonalne wyposażyć w zintegrowany czytnik kart magnetycznych (montowany po prawej stronie ekranu).

Panel dotykowy w Elzab P12 Plus Pro

Panele dotykowe znajdziemy obecnie praktycznie we wszystkich terminalach komputerowych typu POS, które są dostarczane na rynek przez czołowych producentów technologii sprzedaży. Nie inaczej jest w przypadku Elzab P12 Plus Pro. Jaki konkretnie ekran jest do dyspozycji użytkownika? W tym modelu postawiono na 15-calowy panel dotykowy, który jest wykonany w technologii pojemnościowej. Dzięki temu ekran zapewnia nie tylko świetną reakcję na dotyk użytkownika, ale także dużą wytrzymałość i odporność na zużycie. Co więcej, ekran zastosowany w modelu P12 Plus Pro spełnia normę szczelności IP-65. Jest on więc wodo- i pyłoszczelny. Warto również wspomnieć o tym, że komputer POS od Elzab da się rozbudować o zewnętrzny wyświetlacz o wielkości 9,7”. Taki ekran można wykorzystać m.in. do wyświetlania różnych treści dla klientów: komunikatów reklamowych, informacji o przebiegu transakcji czy nawet najzwyklejszych powitań.

Czy warto zamówić ten terminal komputerowy?

Omówiony przez nas terminal komputerowy Elzab to obecnie jedna z najciekawszych propozycji dla przedsiębiorców, którzy szukają takiego urządzenia do swojej firmy. Znajdziemy tutaj tak naprawdę wszystko, co potrzebne: dobry ekran dotykowy, mocne podzespoły, mnóstwo interfejsów komunikacyjnych, bardzo solidne wykonanie. Co ważne, Elzab P12 Plus Pro można nawet zamontować w stałym miejscu pracy – bez podstawy, w standardzie VESA 75 mm. Naszym zdaniem jest to więc urządzenie warte swojej ceny.

1 Comment

  1. EnzoNetti

    O kasach i drukarkach fiskalnych to poniekąd wręcz trzeba czytac 😛 ale o urządzeniach typu terminal komputerowy, jak ten, lubię najbardziej 😉

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *