Posnet Mobile EU wraca do gry!

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Ktoś, kto przygląda się uważnie dzisiejszemu rynkowi technologii sprzedaży, zapewne dostrzegł, że z pola widzenia zniknęła, bądź co bądź, dość popularna kasa fiskalna. Posnet Mobile EU, bo o niej mowa, cieszyła się dużym uznaniem wśród Polskich przedsiębiorców. Jednak w końcu jej homologacja wygasła i wszystko wskazywało na to, że model ten znika z obiegu, ustępując miejsca nowocześniejszym wariantom. Ale wkrótce pojawił się komunikat, że Mobile EU wróci. I tak też się dzieje.

O jakim wilku mowa, czyli specyfika Posnet Mobile EU

Dlaczego w ogóle mówi się głośniej o tym modelu? Ponieważ mimo, że nie jest to najnowocześniejsze i najbardziej rozbudowane urządzenie fiskalne spośród dostępnych, to jednak zyskało ono rzeszę wiernych użytkowników. Czym to może być spowodowane?

Na pewno kilkoma czynnikami. Przede wszystkim, Mobile EU należy do segmentu mobilnych kas fiskalnych. I to nie tylko w założeniach, ale i w realnych, najważniejszych kwestiach. Urządzenie posiada kompaktową, lekką konstrukcję, która znakomicie leży w dłoniach. Dodatkowo, model marki Posnet zawsze dobrze się sprawdzał podczas transportu czy przechowywania. Tym bardziej, że został wyposażony w solidną obudowę, odporną na niekorzystne warunki pracy oraz intensywną eksploatację.

Kasa ta nie posiada elektronicznej kopii paragonów. I, jak się okazuje, dla wielu użytkowników nie stanowi to przeszkody do zakupu Mobile EU. Urządzenie posiada w końcu inne praktyczne rozwiązania: przyciski funkcyjne do programowania skrótów klawiszowych dla popularnych towarów i usług lub istotnych funkcji kasy, wydajny akumulator, łatwy w obsłudze mechanizm drukujący czy też opcję obsługi parkingów.

Nie da się też ukryć, że jednym z istotnych atutów Mobile EU, była również cena. Użytkownicy cenili fakt, że mogą uzyskać dobry produkt przy stosunkowo niedużym koszcie i optymalnym połączeniu najważniejszych cech, funkcji i rozwiązań.

Kasa fiskalna z nową homologacją wraca do sprzedaży!

Informacja o wycofaniu z oferty modelu Mobile EU mogła zasmucić zarówno aktualnych użytkowników kasy, jak i tych, którzy planowali właśnie w nią zainwestować. Można było podejrzewać, że w stosunku do kolejnych propozycji producenta, urządzenie pozostawało w tyle, okazywało się przestarzałe. A jednak odnosi się wrażenie, że podatnicy zdecydowali inaczej i wpłynęli na tę decyzję.

Najpierw pojawiła się informacja, że Mobile EU wróci z nową homologacją. Niemniej, zmiana tej decyzji nie była jeszcze odczuwana jako wiążąca, skoro nie tak dawno stanowisko firmy Posnet było inne. Ale teraz zostało to potwierdzone – kolejni użytkownicy, których powyższa specyfikacja urządzenia przekonuje, będą mogli zaopatrzyć się właśnie w ten model. Jeśli do nich należysz, kasę fiskalną Posnet Mobile EU kupisz w tym sklepie, włącznie z uzyskaniem dodatkowych informacji na jej temat.

1 Comment

  1. Wat0

    do tego czasu pojawiło się kilka ciekawych modeli, zarówno tego producenta, jak i innych – ciekawe, czy mobile eu „odzyska” to zainteresowanie, którym się się cieszyła, czy jednak ustąpi innym kasom…

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *